Přejít k hlavnímu obsahu

3D CNC FRÉZKY

frezky
CNC frézka řady Classic

CNC frézka řady Classic

Řada Classic je určena těm, kteří požadují dobrý výkon za rozumnou cenu a ocení jednoduchost systému bez nadbytečného příslušenství. Stejně tak je vhodná pro ty, kteří mají jasnou představu o požadované výrobě, která nežádá automatickou výměnu nástrojů a vysoké rychlosti frézování či přejezdu nad materiálem.

Stroj je vybaven stejným intuitivním a příjemným uživatelským rozhraním jako mají všechny vyšší řady frézek MultiCam. Součástí je plně grafická přenosná ovládací konzola s vizuálním náhledem na frézovaný soubor a schopností plné kontroly nad procesem obrábění.

APEX1R CNC frézka

APEX1R CNC frézka

Apex 1R je první plně vybavená řada frézek MultiCam. Nabízí frekvenční vřetena s automatickou výměnou nástrojů, rychlý pohybový systém se servomotory a možností dovybavení oscilačním nožem nebo rilkou. Stroj vyniká tuhou konstrukcí a z toho plynoucí vysokou kvalitou frézování, na které se podílí i pohon přes helikální hřeben a pastorek.

Samozřejmostí je intuitivní a příjemné uživatelské rozhraní EZ Suite MultiCam. Součástí je plně grafická přenosná ovládací konzola s vizuálním náhledem na frézovaný soubor a schopností plné kontroly nad procesem obrábění.

APEX3R CNC frézka

APEX3R CNC frézka

Apex 3R je nejoblíbenější řada frézek MultiCam, určená pro vysoké požadavky na kvalitu a flexibilitu výroby. Vyniká špičkovou kvalitou frézování, nabízí frekvenční vřetena s lineárním i rotačním výměníkem, vysokorychlostní servomotory a možnost dovybavení oscilačním nožem i rilkou. Vše na stabilní základně masivního trubkového rámu.

Intuitivní a příjemné uživatelské rozhraní EZ Suite MultiCam je samozřejmostí. Plně grafická přenosná ovládací konzola se postará o náhled na frézovaný soubor i o detailní kontrolu nad parametry obrábění.

CNC frézka řady 3000

CNC frézka řady 3000

Řada 3000 je stále vyráběným předchůdcem řady Apex 3R. Vyznačuje se téměř všemi přednostmi této řady, jediným podstatnějším rozdílem je to, že je vybavena hřebeny s přímým ozubením. Řada 3000 je nabízena v širším spektru velikostí pracovní plochy než řada Apex3R.

Řada 3000 je kromě dokonalého frézování akrylátu a plastů efektivní pro frézování pěn a kompozitních materiálů. Až 10 kW příkonu dává k dispozici sílu, kterou potřebujete pro rychlé obrábění.

CNC frézky řady 5000

CNC frézky řady 5000

Řada 5000 je středně velká CNC frézka. S řeznou rychlostí 762 mm/s získáte rychlé a efektivní frézování. Ve srovnání s řadou 7000 má CNC frézka řady 5000 méně možností volby. Je stejně výkonná jako řada 7000, ale je výkonnější než řada 3000 a 1000. Má také vyšší přejezdovou a řeznou rychlost.

Protože je vyrobena kompletně z oceli, zůstává řada 5000 odolná i v nejnáročnějších podmínkách na pracovišti. Nejčastěji je používaná pro dřevoobrábění, frézování barevných kovů, plastů a kompozitů.