Přejít k hlavnímu obsahu
home-slider
My jsme HaWe systems!
Dodavatel špičkových CNC řezacích technologií
home-slider
Technologické centrum
Disponujeme komplexním technologickým zázemím
home-slider
Vy vymýšlejte. Práci svěřte technice.
100% úspora času
home-slider
Rychlá návratnost investic
Automatizace výroby
home-slider
Extrémní rychlost řezu v kombinaci s výměníkem nožů a fréz.
Bezkonkurenční flexibilita
HaWe systems, s.r.o.

O společnosti

HaWe systems, s.r.o. je dodavatelem špičkových řezacích technologií pro tvarové zpracování plochých materiálů všemi současnými technologiemi, tj.:

 • řezání nožem (stacionární / oscilační)
 • laserovým paprskem
 • frézováním
 • plazmou
 • vodním paprskem

 

Všechny námi dodávané technologie jsou počítačem řízené plotry, respektive CNC systémy, jejichž otevřená architektura umožňuje spolupráci se všemi průmyslovými standardy CAD/CAM.

Za téměř 20 let naší činnosti jsme nainstalovali a podporujeme více než 270 systémů v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku a jiných zemích.

Pro velkou většinu odvětví jsou námi dodávané technologie typickým výrobním prostředkem, např. pro obalový a kartonážní průmysl, zpracování plastů a technických textilií, výrobu nábytku, světelné reklamy, výrobu prostředků na podporu prodeje POS/POP, pro velkoformátový digitální tisk, signmaking, výrobu elektronických obvodů, letecký průmysl, zpracování laminátů a mnohé další aplikace.

frézování, gravírování, nástroje GIS

Frézovací nástroje

Kompletní katalog nástrojů GIS ve formátu pdf je ke stažení v odkazu níže.

ipad_promo
EnRoute

Komplexní CAD/CAM software pro návrh a tvorbu designu určeného pro 2D a 2,5D frézování a gravírování. Díky důkladnému vývoji a testování spojuje EnRoute jedinečným způsobem jednoduchost ovládání a hlubokou propracovanost programu.

Flexi

Produkt společnosti SAI nabízí komplexní řešení pro oblast signmakingu. S podporou ICC profilů, vestavěnými přímými drivery a PostScipt 3 RIP engine nabízí kompletní sadu pro návrh designu, řezání, RIP a tiskovou produkci.

Engview

Softwarová aplikace EngView je určena pro konstrukci nejenom lepenkových obalů, ale i obalů z plastových folií, desek či voštin. Velkou předností softwaru je jeho uživatelská přátelskost a především, ve srovnání s řadou konkurenčních produktů, téměř nepřekonatelné množství zparametrizovaných konstrukčních vzorů v knihovnách.

AlphaCam

Alphacam je přední CAD/CAM systém v oblastech obrábění dřeva, kovu, plastů a minerálů. ALPHACAM lze využít pro obrábění na široké paletě CNC strojů od 2osého frézování a soustružení jednoduchých součástí až po 5osé obrábění složitých komponent

Technologické centrum

Vlastní technologie, plotry a CNC stroje

HaWe systems, s.r.o.

HaWe systems je plně vybaveným technologickým centrem.

Disponujeme vlastními technologiemi, plotry a CNC stroji v předváděcím centru, které slouží výhradně pro nalezení optimálního řešení každé požadované aplikace ze strany zákazníka.

Samozřejmostí je vysoce kvalitní servis prováděný techniky, pravidelně školenými přímo u výrobců technologií.

Velkoformátový digitální tisk 60%
60% Complete
Kartonážní průmysl 70%
70% Complete
Signmaking 66%
66% Complete
Obalový průmysl 45%
45% Complete
Výroba nábytku 72%
72% Complete
Aktualizace pro používaný software

TECHNICKÁ PODPORA

Na následující stránce najdete příslušné odkazy ke stažení.

 • Aristo Cutter Controll Panel - Ovládací program pro stroje Aristo řady TL/GL
 • Suite4 - Ovládací program pro stroje MultiCam
 • EnRoute - Komplexní CAD/CAM software pro návrh a tvorbu designu určeného pro 2D a 2,5D frézování a gravírování.
 • Flexi - Produkt společnosti SAI nabízí komplexní řešení pro oblast signmakingu. S podporou ICC profilů, vestavěnými přímými drivery a PostScipt 3 RIP engine nabízí kompletní sadu pro návrh designu, řezání, RIP a tiskovou produkci.
 • Engview - Specializovaný konstrukční CAD/CAM systém pro digitální návrh obalů přímou produkci, vyznačující se maximální kvalitou konstrukčního procesu a velkou rychlostí.
 • I-Cut - Program pro ovládání strojů Eurolaser vybavených kamerovým systémem.