Přejít k hlavnímu obsahu

Software

Software

EnRoute 6

 

EnRoute logo

 

Flexibilní design zaručuje:

Komplexní CAD/CAM software pro návrh a tvorbu designu určeného pro 2D a 2,5D frézování a gravírování. Díky důkladnému vývoji a testování spojuje EnRoute 5 jedinečným způsobem jednoduchost ovládání a hlubokou propracovanost programu.

EnRoute 6 Basic

Špičková tvorba 2D designu pro frézování a gravírování.

EnRoute 6 Plus

Přidává možnost tvorby 2,5D pracovních cest a jejich importu z HPGL, DXF nebo EPS souborů.

EnRoute 6 Pro

Profesionální produkční software určený k importu, nebo vytváření uživatelského zobrazení za účelem vytváření nástrojových cest pro 2D a 3D frézování, 2D a 3D gravírování.

Tvorba pracovních cest

Základem každého obráběcího softwaru je propracovaný engine pro tvorbu pracovních cest. Inovované algoritmy pro kalkulaci 2D a 2,5D pracovních cest umožní zkrácení doby výpočtu pracovních cest a urychlení zpracování. EnRoute 5 nabízí unikátní možnost vytvoření tzv. "strategie tvorby pracovních cest" - celkového konceptu dané práce.

Kompatibilita s novými operačními systémy

EnRoute 5 je kompletně 32-bitový program napsaný přímo pro použití na dnešních 32-bitových systémech.

Všechny potřebné prvky pro práci s designem

EnRoute 5 obsahuje všechno, co designer vyžaduje - bohatou práci s textem, kreslící nástroje, zarovnávání, inteligentní kopírování, obrysové křivky, vektorizaci a mnoho dalších funkcí.

Vektorizace a editace bodů

EnRoute 5 obsahuje výborné vektorizační algoritmy důkladně prověřené několika generacemi softwaru společnosti Scanvec Amiable. Importujte libovolnou bitmapu, převeďte ji na vektory a vytvořte podklady pro svou frézku nebo gravírku. EnRoute 3 umožňuje import celé řady formátů - DXF, AI, EPS, BMP...

Definice materiálů

Jednou nadefinovaný materiál je možné uložit do databáze a kdykoli snadno použít znovu - s materiálem se uloží i definované rychlosti posunu, zvolené nástroje, apod.

Vrstvení

EnRoute 5 umožňuje vytvářet vrstvy v libovolném počtu. Každá vrstva může mít přidělenou vlastní barvu pro snadnou identifikaci, je možné ji vypnout nebo uzamknout. Pro zjednodušení práce generuje EnRoute pracovní cesty jen ze zapnutých vrstev.

Propracovaná vizualizace

EnRoute 5 nabízí tři standardní metody pro vizualizaci pracovních cest, a to ve 2D i 3D provedení.

Výstup

EnRoute 5 má propracovaný výstupní systém umožňující použití řady existujících driverů bez potřeby modifikací.

 

 

 

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!