Přejít k hlavnímu obsahu

CNC LASERY

lasery
Eurolaser

Eurolaser

Naše výkonné laserové systémy jsou navrženy pro využití v průmyslu i řemeslné výrobě. Modulární konstrukce s vysoce kvalitními komponenty garantuje kvalitu pro všechny aplikace. Více informací naleznete na https://www.eurolaser.com/cz/laserove-systemy/laserove-systemy-v-prehledu/

Quantus Fiber Laser

Quantus Fiber Laser

Fiber laser řady Quantus uspokojí nároky při řezání téměř jakéhokoli kovového materiálu. Výkon laseru s životností až 100.000 hodin je volitelný v rozsahu 1500 až 6000 W. Součástí systému může být automatický výměnný stůl pro zvýšení kapacity produkce.

K ovládání slouží zabudovaná konzola a vestavěný počítač s jednoduchým nebo duálním displejem, na němž je kromě CAD/CAM rozhraní možno sledovat i výstup z kamery monitorující dění ve vnitřním prostoru stroje.

Nabízeny jsou pracovní plochy od rozměrů 1270 x 1270 do 1575 x 3000 mm.

Laser Magnus CO2

Laser Magnus CO2

Magnus CO2 Laser je jeden z nejlépe se prodávajících laserů podobného typu na trhu. Vyniká schopností kombinovat řezání plastů, dřeva a ferokovů do tl. 6 mm. Vše ve vysoké kvalitě a k tomu přidává možnost vektorového a rastrového gravírování 2D i 3D. Uplatní se při gravírování plastů, dřeva, kovů, ale i kamene, keramiky a skla.