Přejít k hlavnímu obsahu

CNC PLOTRY

plotry
Řada ARISTOMAT SL

Řada ARISTOMAT SL

Vysoká přesnost, vysoký výkon, robustní mechanika, vynikající fixace materiálu pomocí vakuového systému matrix, velké množství nástrojových hlav a možnost manipulace s materiálem při rozumném poměru cena / výkon: to jsou přední rysy řezacích plotrů ARISTOMAT SL.

Široký sortiment různých jedno- a vícepozičních hlav s tangenciálně ovládanými nástroji umožňuje zpracování nejrůznějších materiálů.

Pro automatizaci zpracování je k dispozici mnoho doplňků, jako je vysoce výkonný vakuový dopravníkový pás, navíjecí a odvíjecí zařízení a další příslušenství.

Řada ARISTOMAT TL

Řada ARISTOMAT TL

S vysokorychlostními řezacími plotry ARISTOMAT TL představuje ARISTO zcela novou generaci stolových plotrů. Jednoduchý a čistý design, pracovní plocha snadno přístupná ze všech stran, extrémně robustní portál, nejmodernější technologie řízení, servo pohon, nejúčinnější vakuový stůl a snadné ovládání pomocí softwaru ARISTO CutterControlPanel, to jsou vynikající vlastnosti řady ARISTOMAT TL.

Základní funkce, jako je ruční ovládání nebo nastavení počátku, mohou být prováděny z jakéhokoli místa kolem plotru pomocí mobilní ovládací konzoly.

ARISTOMAT GL série

ARISTOMAT GL série

Vysokorychlostní plotry ARISTOMAT GL zaujmou novým, přehledným designem, nejmodernějšími technologiemi, pokročilými servomotory, účinným přisáváním materiálu a snadným ovládáním pomocí PC softwaru ARISTO CutterControlPanel. Tyto velkoformátové plotry jsou robustní konstrukce, přesné a spolehlivé ve své práci. Tyto stroje, vyvinuté pro dlouhodobý provoz, rychle a spolehlivě řežou nejrůznější materiály a osvědčily se.

Základní funkce, jako je ruční ovládání nebo nastavení počátku, mohou být prováděny z jakéhokoli místa kolem plotru pomocí mobilní ovládací konzoly.

Řada ARISTOMAT LFC

Řada ARISTOMAT LFC

Technologie dokončování v sektoru LFP se dnes mění. Zvyšující se rychlost tisku a stále větší formáty digitálních tiskáren vyžadují nové výrobní strategie při dokončování. Řezací plotr ARISTOMAT LFC® -Large Format Cutter-, speciálně navržený pro řezání velkoformátových válcových a archových materiálů, nabízí podmínky pro optimalizovaný pracovní postup.

Celero řady 3

Celero řady 3

Celero 3 je ekonomické řešení požadavku na rychlý plotr. Má dvě tangenciální pozice, jednu pro oscilační nůž, druhou pro pevný nůž nebo rilku. Další pozicí je frekvenční frézovací vřeteno o výkonu 2,2 kW. Stroj je celoocelové konstrukce s šikmým hřebenem/pastorkem. Systém lze vybavit kamerou pro snímání ořezových značek, což zaručí naprosto přesný ořez flexibilních natištěných předloh.