Přejít k hlavnímu obsahu

CNC PLAZMA

plazma
iPlazma CNC samoinstalační systém

iPlazma CNC samoinstalační systém

Jediná samoinstalační CNC plazma na českém trhu! Součástí stroje je PC s předinstalovaným CAD/CAM softwarem, průmyslová grafická klávesnice a jednotka Hypertherm PowerMax 45 až 125, dle volby. Standardem je pracovní stůl s žebry.

Systém je vybaven automatickým ovládáním výšky hořáku (ATH) s ohmickým senzorem. Pohon je řešen duálními krokovými motory po V-lineárním vedení převodem hřeben/pastorek. Je možné řezat kovy do tloušťky 12,5 mm (45A) až 25 mm (125A).

CNC Plazma řady V

CNC Plazma řady V

V Plazma rozšiřuje možnosti řady iPlazma o další příslušenství, například o volitelný vodní stůl nebo širší nabídku plazmových jednotek Hypertherm. Základ stroje je stejný jako u řady iPlazma, tedy konstrukce kombinující ocel a vysokopevnostní hliník, s V-lineárním vedením, duálními motory a systémem hřeben/pastorek. S kyslíkovým hořákem MaxPro 200 a vodním stolem lze řezat až do tloušťky 32 mm.

Systém V Plazma je ideální volbou pro aplikace, které vyžadují jednoduchost a flexibilitu za rozumnou cenu.

CNC Plazma V-Pro

CNC Plazma V-Pro

V-PRO Plazma je shodná s řadou V Plazma, s tím rozdílem, že základní výbavou je vodní stůl s vyrovnávací nádrží. Základ stroje je stejný jako u řady V Plazma, tedy konstrukce kombinující ocel a vysokopevnostní hliník, s V-lineárním vedením, duálními motory a systémem hřeben/pastorek. S kyslíkovým hořákem MaxPro 200 a vodním stolem lze řezat až do tloušťky 32 mm.

Systém V-PRO Plazma je ideální volbou pro aplikace, které vyžadují jednoduchost a flexibilitu za rozumnou cenu a u kterých je vhodné použití vodního stolu.

CNC Plazma řady 1000

CNC Plazma řady 1000

Plazma řady 1000 je cenovým a výkonnostním průlomem na trhu. Základem je tuhá a spolehlivá platforma s excelentním výkonem, nabízená za dobrou cenu. Systém je poháněn duálními krokovými motory a je osazován plazmovými jednotkami Hypertherm Powermax a MAXPRO. Je možné jej osadit i nožovou technologií pro řezání oscilací nebo pevným nožem.

Standardní pracovní plochou je odsávaný stůl s ocelovými žebry o rozteči 50 mm. Systém je kromě PC ovládán přenosnou grafickou klávesnicí přes rozhraní MultiCam EZ Control a standardní DNC rozhraní.

CNC Plazma řady 3000

CNC Plazma řady 3000

Řada 3000 Plazma je nejoblíbenějším systémem nabízených plazem MultiCam. Jedná se o stroj velmi robustní, celoocelové konstrukce, vhodný pro nasazení v podmínkách vyžadujících vysokou zátěž a naprosto precizní kvalitu řezu.